SÖZCÜ TV zirvede

Türkiye’nin en çok okunan gazetesi SÖZCÜ, en çok ziyaret edilen haber sitesi sozcu.com.tr’den oluşan Sözcü Medya Grubu’nun son üyesi SÖZCÜ TV dolu dizgin yoluna devam ediyor.

1 Mart’ta birinci yaş gününü kutlayan ve yayın hayatına başlar başlamaz televizyon izleyicisinin beğenisini kazanan SÖZCÜ TV’nin “tarafsız haber, özgür yorum” mottosuyla sürdürdüğü yayıncılığı kısa sürede fark yarattı.

Kantar Medya verilerine göre, SÖZCÜ TV, dün 19.00 – 24.00 saatleri arasında 20+ABC1 kategorisinde birinci oldu.

Güçlü kadro, güçlü habercilik

GEÇEN yıl televizyonculuk dünyasına “Merhaba” diyen SÖZCÜ TV, ses getiren transferleriyle de gündeme oturdu. Alanlarında 1 numara olan birbirinden değerli habercileri bünyesine katan SÖZCÜ TV’de Ana Haber’i sunan Fatih Portakal, yorumları ve seyirci ile olan canlı diyaloğu büyük beğeni kazandı.

Duayen gazeteci ve SÖZCÜ yazarı Uğur Dündar, konuk olduğu programlarda yaptığı yorumlarla seyircinin büyük takdirini kazandı. Ece Üner, “Sözün Gücü” programında konuklarıyla gündeme damga vurmayı başardı.

İpek Özbey, “Nokta Atışı” programında gündeme getirdiği konular Türkiye’de ses getirdi. SÖZCÜ Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Serap Belovacıklı’nın sunduğu “Aklın Yolu” programında gündem yaratan son dakika haberleriyle öne çıkıyor.

Ekonomi haberciliğinin önde gelen isimlerinden Ebru Baki, “Para Politika” programıyla izleyiciyle buluşuyor. SÖZCÜ Medya Grubu Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk ve SÖZCÜ yazarı Deniz Zeyrek “Başkent Kulisleri” programıyla gündeme ışık tutuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x