‘Şeytanın Bebeği’ Olduğunu Sanan 27 Yaşındaki Satanist Kadın, Anne Babasını Palayla Öldürdü!

Kendisine “Lilith” adını da veren Klaudia W. isimli kadın, internete yüklediği çeşitli ayin videolarıyla da tanınıyordu.

Polis, daireye intikal ettikten sonra kadının anne ve babasının kanlı kalıntılarını bulduklarını belirtirken, kadın olay yerine yakın bir konumda yakalandı. Klaudia’nın, 49 yaşındaki annesi ve 57 yaşındaki babasıyla birlikte yaşadığı bildirildi.

Psikiyatrik değerlendirmelerin yapılması beklenirken, bölge savcısı Klaudia’ya daha önce akıl hastalığı teşhisi konulduğunu ancak tedavisine devam edilmediğini ifade etti.

Bir arkadaşı, Klaudia’nın davranışlarında anormallikler olduğunu, çeşitli uyuşturucu maddeler kullandığını ve okültizme yoğun ilgi duyduğunu belirtirken, eskiden böyle biri olmadığını da söyledi.

Birkaç yabancı dil bildiği ve iyi bir okula gittiği de belirtilen kadın, anne ve babasının cesetlerine benzine döktükten sonra ateşe verdi. Kendi vücudunda da yanıklara neden olan girişiminin ardından babasının arabasıyla olay yerinden kaçmaya çalıştı ancak arabayı çarptıktan sonra yoluna yaya olarak devam etti.

”İLETİŞİM KURMAK ZOR”

Bölge savcısı Rafał Kozinski, Super Express gazetesine verdiği demeçte, Klaudia’nın yakalandığında zorluk çıkarmadığını ve suçunu kabul ettiğini ifade etti. Kozinski şöyle konuştu: “Suçunu kabul etti, kaçmaya çalışmadı. Fazla konuşmak istemedi. Kendi dünyasındaydı, onunla iletişim kurmak zordu”

TÜRKİYE’NİN İLK SATANİST CİNAYETİ

Bu son olay, Türkiye’deki satanist cinayeti akıllara getirdi…

13 Eylül 1999 senesinde İstanbul Ortaköy Mezarlığı’nda korkunç bir vahşet yaşandı.

Şehriban Çoşkunfırat adlı 19 yaşındaki genç kız boğularak ve bıçaklanarak öldürüldü. Bu, Türkiye’nin ilk satanist cinayeti olarak kayıtlara geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x